Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 if it's not like a movie

Go down 
+8
SARA BENNETT
Maya Landers
REBECCA LAWRENCE
DAMON FRANCISCO DEVILL
neliečiam2
ATIDUODAMA
Amelia Wilde
Julian Foster
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
SARA BENNETT




•PRANEŠIMAI : 821

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 3:04 pm

yra tik gal keli filmai kurių per kuriuos aš bijojau,ir šiaip tik gal per pusę filmo.žooodžiu.^^ :D
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 3:13 pm

bebaimė krč....:D o šiaip išvis KONORS bijai tu ar ne?:D
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
SUMMER WILDE.

SUMMER WILDE.


•CLAIM : Justice
•PRANEŠIMAI : 8982

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 3:20 pm

MILA BENTLEY rašo:
MELANCHOLIA
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lwmqvnEjtO1qdxmcwo1_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lwmqvnEjtO1qdxmcwo2_250
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lwmqvnEjtO1qdxmcwo3_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lwmqvnEjtO1qdxmcwo4_250

norėjau tiek daug apie tą filmą pasakyti, o dabar niekeo nebeatsimenu, ką planavau. ką tikrū tikriausiai žinau, kad nuo šiol esu stpdv pametusi galvą dėl Alexander'io. Ir dar šiandien pradedu žiūrėti True Blood, nors sakiau, kad niekada jo nežiūrėsiu. In your faces. Jis tobulai tobulas vyras. Muhahah. So, grįžtant prie filmo. Per pirmą dalį suplanavau biškutį savo vestuves. Haha. Ble, ta Džastina TOKĮ vyrą gavo ir ne nhj, su sava su*ista depresija jį prarado tą pačią dieną kurią ir susituokė. antra dalis... tokia xj pariši. pasaulio pabaiga. nu nice krč. šiaip toks savotiškai įdomus filmas. iš pradžių žadėjau net nežiūrėti, bet jau dešimt min. pažiūrėjus nesinorėjo atsitraukti ir prastūmiau taip visą filmą neatsikėlusi nuo pc. pažanga. beveik. anw, neveltui Kanų festivalio pažiba buvo. suprantu. spaudžiu režisieriui dešinę, kad tokį osam filmą sukūrė! stpdv vienas geriausių 2011 matytų filmas ir į tų mėgstamiausiųjų sąrašiuką tikrai, kad įeina.

Spoiler:

šita očin pažiūrėt noriu!
Atgal į viršų Go down
SARA BENNETT




•PRANEŠIMAI : 821

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 07, 2012 3:23 pm

gyvačių,vorų:DD
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 9:43 am

Sandra, žinok belekai verta, first of all vien dėl Alexiuko, o paskui ir šiaip pac filmas osam!
Akve, ai nu.....:D
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 12:23 pm

DIRTY DANCING
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lxg66ujreS1qhkpcoo1_500

Tai jau kaip patiko....<33333 Šakės, stpdv tobulas filmas ir totally įeina į mėgstamiausių sąrašą! Patrick Swayze jau toks seksiukas filme buvo, kad uuh! Ta Baby tai galėjo gražesnė būt, bet filmui einant į pabaigą tai pradėjo patikti.:D Žiauriai apžavėjo mane tie šokiai jų, kai te vakare šoko... Kai rawr...<3 Iš vis tie 60's man TAIP patinki, drabužiai, stilius visas uuuh! Čia kaip Briliantinas panašiai, irgi dar vienas nerealus filmas. Dar kart pasiteisina, kad mokėjo žmonės senais laikais uosam filmus kurt! Dabar vos tik rasiu laisvo laiko, tai tą Havanos Naktys eisiu žiūrėt *.* Žiauriai gaila, kad ta aktorius jau miręs pagrindinis, bebe:( Dar ta daina Time Of My Life taip užkabliavo, all day long šiandien klausau. O filmą žiūrint tai gulėjau ir vis krypavau į visas puse bežiūrėdama kaip ji ten šoka gražiai, nes nėjo normaliai gulėt. Žodžiuku pelnytas dešimtas!

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Amelia Wilde
all I see is you, stars,
open arms
Amelia Wilde


•PRANEŠIMAI : 15461
•AGE : 32

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 1:21 pm

Jau šitas tai gerulis... Bet tas aktorius, tai nepasakyčiau, kad seksiukas labai, nu bet.. A ta meilutė nu ką žinau..ramina, kad ne tik žiauriai gražios, vaidina..:DDDD a tas stilius tai omg, omg..taip fainai. Nuor taip šokt :s
ė a kas te per briliantinas, ar kokis ten?:D
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 1:30 pm

man tai gražus. nu tame filme. jau vien jo kūnas..... *varvinaseilę* jaah, bet žinai, seni laikai, tada ir vertindavo talentą labiau, o ne išvaizdą.:D aš ir...:\\
tas briliantinas irgi kiec daikc! su Travolta toks irgi tokių laikų ir žodžiuku irgi miuziklas toks, bet žiauriai fainas <3
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Amelia Wilde
all I see is you, stars,
open arms
Amelia Wilde


•PRANEŠIMAI : 15461
•AGE : 32

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 1:47 pm

Jo... Nieko būtų į tuos laikus..:DD
aš tai šoksiu kada nors..ne taip profesionaliai, bet kokią čiačia ar kvikstepą išmoksiu..vienas iš gyvenimo tikslų krč..:DDD
čj reiks pažėt kada..kai pc atgausiu, pažėsiu havanos naktis ir tvd. Planai ateičiai krč (rofl) o dar tas melancholija, nieko atrodo..:D
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 1:49 pm

Kaip norėčiau.... Vakar po filmo galvojau, galėtų šūlei šokius surengti tų oaikų tematika. Muzikiki, aranga, ou jė, kai faina būtų! :D va mambo noriu tokią išmokti, tada būtų žiauriai fainai.:D kiek dar pe pc tupėsi?:D joa, melancholija žiauriai gers, labai greit praėjo, nors ir dvi valandos.:D
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 1:49 pm

Kaip norėčiau.... Vakar po filmo galvojau, galėtų šūlei šokius surengti tų oaikų tematika. Muzikiki, aranga, ou jė, kai faina būtų! :D va mambo noriu tokią išmokti, tada būtų žiauriai fainai.:D kiek dar pe pc tupėsi?:D joa, melancholija žiauriai gers, labai greit praėjo, nors ir dvi valandos.:D
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
neliečiam2




•PRANEŠIMAI : 6390

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 5:30 pm

Man tai kvikstepas arba tango . Murmur. Chuj pariši. Galiu po savaitės dar tik..nu bet mažum šitą savaitę gausiu jau.:D Pažėk moterie, Australia, su taa kidman, ar kaip te pavardė rašos. I guess, vienas geriausių matytų filmų per tv.:D
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 5:32 pm

Tango tai yra mirtis.... TOKS seksi šokis, kad joiddajbdhyurevbczk <333 oo, tai jau greitai! aaa, žadėjau žiūrėt per Kalėdas daba kada čia rodė, bet pražioplinau.. šiaip jauč reikės pažiet.:D
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
neliečiam2




•PRANEŠIMAI : 6390

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 5:59 pm

Daa tadu rodė. Jeigu ne reklamos tai supa dupa vpš..<3 :D
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 6:04 pm

reklamos sucks.:D
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Amelia Wilde
all I see is you, stars,
open arms
Amelia Wilde


•PRANEŠIMAI : 15461
•AGE : 32

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 6:45 pm

Ai nx prideda bet kiek..kad ir serialą rodo, taip keturiasdešimt minučių, a ten valandą.. Pz.:DD
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 08, 2012 6:46 pm

nuuu:DD
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimePen. 01 13, 2012 7:40 pm

DIRTY DANCING: HAVANA NIGHTS
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lorojxFWnF1qiyk0yo1_500
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lorojxFWnF1qiyk0yo2_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lorojxFWnF1qiyk0yo3_250
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lorojxFWnF1qiyk0yo4_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lorojxFWnF1qiyk0yo5_250

KOKS TOBULAS FILMAS :ew: šakės ir šakutės, bet gal netgi geriau už pirmą dalį... nors gal ne.. bet gal.. nu žodžiuku.. sėdžiu apsiverkusi daba krč nu ir nieka, ką tu... :D ten skaudžiai pasibaigė.. ne taip kaip prima krč. ech, u jau tas berniukas koks saldainis .. :tasty: Šakės ir vėl krč tas šokių troškimas... Kaip jie ten seksi šoko, tai mahfhkajsfiofjnvc. Ir dar, apšvieskit mane neprotinga, bet čia šitoj dalį tas pagrindinis vyras iš pirmos irgi vaidino ane? Tipo tas šokių mokytojas.... Reikės eiti pažiūrėt.:D Nu žodžiuku, stpd tobulas filmas ir again įeina į mėgstamiausių sąrašą. asssss NORIU DAR!!!

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
REBECCA LAWRENCE
Some people are so poor, all they have is money
REBECCA LAWRENCE


•CLAIM : kunis
•PRANEŠIMAI : 18462
•AGE : 32

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimePen. 01 13, 2012 11:17 pm

zinok as nemacius buvau pirmos dalies,kai sita naujesne ziurejau tai nezinau ar jis cia irgi vaidino nu tas mokytojas, nes mamukas tai man sake kad jis mires jau kokie 5/4 metai... :s
Atgal į viršų Go down
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 14, 2012 4:30 pm

vaiiidino (nod) pasidomėjau vakar. bet kadangi jis mirė 2008, o tas filmas kurtas 2004 tai įmanoma:D
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimePen. 01 20, 2012 9:17 pm

TITANIC 2
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ljpb93Z9kL1qgfdfs

Nuna... Kas per wtf filmas tai bbž....:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd gerai, kad dviejų taška nesurija da:dd Šiaip ką žinau... nesuprantu kam žmonės epinių filmų antras dalis kuria. :yuno: Čia kaip Mean Girls 2 ar Marley And Me 2.... Juk jie jau legenda tape ir niekas negalėtų jų pakeisti.. Ką jau kalbėti apie šitą nesąmonę...:DDD Kompiuterinės grafikos iki kaklo, suprantama, kad nei vienam filme be jos neapsieinama, nu bet jau šitame tai aš ppd:DDd galėjo paslėpti bent jau normaliai ar dar ką...:dd žodžiu, lieviausias filmas eva.:)
p.s. pažiūrėkit į tą bokštą posterį... O.O :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeŠt. 01 21, 2012 12:48 pm

HIGH SCHOOL MUSICAL
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ly48zt6xkg1qbxd75o1_500

aaaaah. verkiau kaip ir pirmą kartą. mano vaikystė čia gi.. nu paauglystė gal labiau.:DD kad ir kaip gėda prieš metus pirmą kartą tik pamačiau pirmą dalį. o prieš du pirmą kartą antrą.. eh.. jie visi tokie gražūs čia buvo. ir visada jie išliks mano širdutėj. HSM as well. pirmieji sunkųs užsinešimai, pirmosios ašaros per filmą.. eh.. mani naktį pakėlus ir paklausus sudainuoti kurią nors dainą iš bet kurios dalies, tuojau pat tą padaryčiau. visi žodžiai mintinai iškalti yra ir negali nedainuoti kai dainuoja jie. negali nesišypsoti kai matai Vanessa su Zac'u kartu. negali nesišypsoti prisiminus viską.. gees!

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 22, 2012 1:20 pm

THE WARD
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lxeis8MCU71qdbg6jo1_500

Penktas filmas šiemet. Liko dar devyniasdešimt penki. Nu gal kaip nors! Taigi, filmas geras, tas laikmetis niomniom toks. Ta mergaitė, dabar vardą pamiršau, kur visą laiką su triušuku vaikščiojo labai gražiai apsirengus buva.:D Ir dar ta kur prieš prieš paskutinė mirė, labai graži katikė buva! Šiaip siaubekas, vėl ne vieną ir ne du kartus krūptelėjau. Suprantu, akd esu tikra bailė, kad net tokių nuvalkiotų tematikos filmų bijau.. *palmface* Šiaip pabaiga tai tokia grynai wtf. Iki galo ir nesupratau kaip ten viskas iš tikrųjų, bet žinau, kad įdomiai.:D už tą stilių, balu pakeliu, tai reiškia 8/10. Yeye!

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Julian Foster
One of those girls who'll fuck everybody except the guy who loves her
Julian Foster


•CLAIM : Julian Schratter
•PRANEŠIMAI : 41792
•GYVENVIETĖ : wilshire

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeTr. 01 25, 2012 4:59 pm

Pasiektas aštuonių filmų skaičius. Awesome me! :)

PARANORMAL ACTIVITY3
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lybvewpiwe1qfawnxo3_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lybvewpiwe1qfawnxo4_250
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lybvewpiwe1qfawnxo5_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_lybvewpiwe1qfawnxo7_250

Kaip ir kitos dalys - scared the shit out of me. Aišku, nebuvo tokios baisios, kaip pirmosios ir tas Subjektas, bet man užteko. Galiausiai visas peržiūrėjusi, galiu drąsiai teigti, kad pirmoji buvo geriausia ir baisiausia as well. Gal dėl to, kad ten pradžia visos trilogijos, o gal dėl to, kad pirma...:D Xj pariši.. Šiaip buvo vieta kurioje klyktelėjau, bet dabar nepasakysiu kurioj, nes nebeatsimenu.... poker face Šiaip geras, bet tikėjausi kažko daugiau, tai bus 7/10. :)

Spoiler:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

THE LOVELY BONES
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ly3x21F51o1qj5ps7o1_r1_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ly3x21F51o1qj5ps7o2_r2_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ly3x21F51o1qj5ps7o3_r2_250
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ly3x21F51o1qj5ps7o4_r2_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ly3x21F51o1qj5ps7o5_r1_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ly3x21F51o1qj5ps7o6_r1_250
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ly3x21F51o1qj5ps7o12_r1_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ly3x21F51o1qj5ps7o13_r1_250if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ly3x21F51o1qj5ps7o14_r2_250

Senai norėtas pažiūrėti filmas. Daug pagyrų sulaukęs iš pažįstamų, tai negalėjau nepasinaudoti TV suteikiama galimybe ir nepažiūrėti jo. Deja nesužavėjo taip, kaip maniau, bet labai patiko! Idėja įdomi ir vėlgi tas 70's dešimtmetis.. TAIP GRAŽU, kad ahhh! Pabaigoje filmo, apsiverkiau, akivaizdu ir taip tikriausiai, žinanat mane tokia emociste.. Iš dalies priverčiantis susimąstyti filmas. Bent jau man..:D Nors aš kai baikšti esu, tai nelabai ir būčiau sutikusi eiti su tuo seniu ten kažką pasižiūrėti.. TAIP sužavėjo Mark'o įkūnyjamas tėvas... Tokio aš pati norėčiau, labai labai! Ir šiaip man jis toks nesveikai gražus ir talentingas aktorius. Ta moteris, vėlgi nuostabi aktorė, jau vien iš Mumijos ją žinant.:D Tai va, už nepateisintus lūkesčius, raštelsiu devynetą su minusiuku mažu!

Spoiler:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

THE ART OF GETTING BY
if it's not like a movie - Page 3 Tumblr_ly2srefvaP1r60aeto1_500

Vajėėzau, kaip man patinka filmai su gražiais berniukais :ew: Fredis toks niomniom sausainiuks uu Šiaip vėl gi tikėjausi kažko geresnio, bet ir vėl likau nepasitenkinusi..:D Čia vpš aš išpuikau filmams ar kas pasidarė... O.o Bet žodžiuku, prailgo žiūrėjimas, vietų buvo kur norėjosi tiesiog prasukti arba išvis jungti lauk tą filmą.. Galas užtata super, vertas dešimt! Taip mieluma.. Ka mane taip kas nors nupieštų... Right. Svajuko dramblionės.:D Šiaip apie filmus, kurie man nepatiko... vistiek jų nemoku peikti, taip, kad aštuonetukas ir muamua.:*

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://filmai.in/uzeik-26168.html
Maya Landers
Silent words from a bleeding mouth,swallows pride with a swollen tongue
Maya Landers


•PRANEŠIMAI : 1976

if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 26, 2012 7:46 pm

pastebėjau ,kad mūsų filmų skonis ŽIAAAAAAAARIAI skirias:D pusę tavo mėgtų filmų aš nekenčiu:DD bet yra ir gan gerų. (sun)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





if it's not like a movie - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: if it's not like a movie   if it's not like a movie - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
if it's not like a movie
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» MOVIE STARS

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: YOU ONLY LIVE ONCE-
Pereiti į: